["error","(#100) Tried accessing nonexisting field (with_tags) on node type (PagePost) See more<\/a>"]
2020/03/17
Szymon Ładniak

Każdy może odnaleźć się w trudnym czasie. Determinacja i wiara w siebie pomagają i pozwalają nie zapomnieć o tym co dla każdego z nas jest ważne. Z nadzieją, że wszystko co złe, kiedyś mija. Ważne by znaleźć właściwą drogę i równowagę.
Życząc by każdy z nas wyszedł z tego dziejowego zakrętu na prostą.
*
Virtual Telecom sponsor kierowcy wyścigowego Szymon Ładniak.

ProMoto.RS i Jakub Jankowski pomagają utrzymać formę i regularnie trenować na torach serii. W tej sytuacji trening stacjonarny na symulatorze wyścigowym to bezcenna możliwość dla zawodnika.
Korzystając z okazji - wszystkiego najlepszego Jakub Jankowski z okazji urodzin. Zdrowia pomyślności i spełnienia marzeń i wielu wspólnych sukcesów.

LW Bogdanka​ | Lubelskie​ | Virtual Telecom | ProMoto.RS​ | MN Motorsport​ | Sport and Minds - Psychologia Sportu i Trening Mentalny​ | Driveart​ | ŁADNIAK Premium Tag

2020/03/17

Zasoby i Infrastruktura sieci Virtual Telecom są gotowe na obsłużenie stale rosnącego ruchu głosowego oraz transferu danych.

Nasza sieć oparta na rozwiązaniu #FTTH nie wymaga zasilania, więc nawet w przypadku jego braku łącza zapewnią prawidłowe funkcjonowanie usług, a serwery posiadają zaplecze agregatów prądotwórczych.

Zasoby technologiczne umożliwiają niezmienną jakość usług nawet w sytuacji zwiększonego obciążenia sieci.

W Virtual Telecom dajemy pewność komunikacji dla naszych Abonentów indywidualnych i biznesowych.

Jeśli możesz, #zostanwdomu i ciesz się bezproblemową dostępnością i jakością naszych usług.

2020/03/16

#zostanwdomu bo Virtual Telecom to szybki internet i super telewizja. Dla kinomanów wiele propozycji. Dla dzieci i rodziców w TVP domowe przedszkole.
.
TVP ABC w godzinach 8-13 emituje codzienne, edukacyjne pasmo dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Bez reklam!
Wielu propozycji to m.in. codzienny program Al-chemik oraz Zaczarowany świat.

TVP ABC to również: magazyn ciekawostkowy "Teleranek", audycja o zwierzętach "Zagadki zwierzogromadki", "Zwierzaki czytaki" oraz serwis informacyjny dla najmłodszych "Studio ABC".

TVP Kultura, z kolei w ramach swojej oferty od 16 do 20 marca przygotowała zestawienie propozycji programowych dostosowanych do potrzeb uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Programy, filmy i Teatry Telewizji z ekranizacją lektur obowiązkowych i uzupełniających. Poza cyklem "Lektura na ekranie" - m.in. "Śladami Wielkich kompozytorów" czy ... See more

2020/03/13

Virtual Telecom dysponuje technologią zdalnego dostępu do konfiguracji urządzeń. W przypadku problemu z usługami skontaktuj się z nami. Diagnostyka i usunięcie większości problemów może odbyć się bez konieczności wizyty naszego technika w Waszych domach.
Zgłoś: bok.vtelecom.pl (całodobowo)
Zadzwoń: 81 458 20 20 (pon.pią. 08:00-16:00)

2020/03/12

Domowe przedszkole z Virtual Telecom.
Razem możemy milej spędzić czas i poradzić sobie z trudną sytuacją. Przez najbliższe dwa tygodnie, czyli od 12 do 29 marca abonenci telewizji JAMBOX będą mogli oglądać kanały dziecięce bez dodatkowych opłat. Poniżej lista kanałów.

Tymczasem mamy kilka sugestii. Pamiętajcie by #poczytać dzieciom. Telewizja to wiele fascynujących historii, ale bliskość i przyjemność wspólnego czytania daje wiele spokoju. Dzieci czują niepokój rodziców, nawet jeśli nie wiedzą co się dzieje.
Poświęcony czas na wspólne oglądanie TV, #czytanie #bajek i zabawę pomoże rozładować stres i napięcie.

*) kanały odkodowane będą dla abonentów pakietów Plus (Podstawowy i Korzystny): CBeebies, Disnej Junior, Teletoon+ HD, NickJr, Top Kids HD, Da Vinci HD, oraz dla abonentów pakietów Wielotematycznych: JimJam, Boomerang HD, CBeebies, ... See more

2020/03/12
Szymon Ładniak

Wygodnie, bezpiecznie, szybko. Polecamy!

#ORLENPAY - wygodne, bezpieczne i sprawne płatności za tankowanie.
Pobierz aplikację i płać bez wchodzenia do stacji benzynowej. Profilaktyka i komfort dla Klientów PKN ORLEN

2020/03/11

Virtual Telecom informuje, że ze względu na profilaktyczne zachowanie środków ostrożności nasze Biuro Obsługi Klienta zostaje z dniem dzisiejszym tymczasowo zamknięte.
> Ważne:
- świadczenie usług jest zapewnione i nie jest zagrożone
- wszelkie sprawy załatwiane dotychczas osobiście w Biurze Obsługi Klienta, jak dotychczas, mogą zostać obsłużone: dla naszych Abonentów i Klientów biznesowych przez stronę www (BOK VT) oraz odpowiednio przez telefon
- obsługa zmian w umowach może być dokonywana przez stronę www oraz telefonicznie
- zgłoszenia techniczne, jak dotychczas, mogą być zgłaszane na odpowiednie numery telefonów oraz przez stronę www
Jednocześnie zachęcamy do racjonalnego zachowania i informujemy, że ta decyzja ma charakter wyłącznie prewencyjny. W przypadku nowych informacji zostaniecie o tym powiadomieni na facebooku, naszej stronie www oraz ... See more

2020/03/07

Już dziś o 20:00 na TV Puls.
American Assassin w reżyserii Michaela Cuesta.

2020/03/06
James Bond 007

Choć na premierę musimy jeszcze chwilę poczekać, warto zachować czujność. Już wkrótce James Bond 007 wróci w najlepszym stylu.

Stay sharp for the weekend…

2020/03/05

Otwórz sobie CANAL+ i obejrzyj premierę serialu „Mały Zgon”.

« 2 of 4 »